Vinn en Lightbox!

I samarbete med Lightboxdeco.com har tre utav er chansen att vinna en varsin Lightbox, A5.

Tävlingens pris
”Lightbox, A5”

”En fantastisk ljusbox med inbyggd LED och medföljande bokstäver och symboler i svart. Lightboxdeco.com vill visa ett nytt sätt att skapa kreativitet genom att med utbytbara plast bokstäver och tecken kunna skapa ord och citat. Endast fantasin sätter gränserna.

Passar perfekt till bröllop, kalaset, dekoration, vardagsrummet eller i barnrummet. Den är enkel att ta med då den drivs på batteri och den har två hål på baksidan så det finns möjlighet att hänga upp på väggen.”

Så här tävlar du
Svara på tävlingsfrågan i kommentarsfältet nedan och motivera varför just du ska vinna, och glöm inte att skriva med ditt namn, e-post och ev bloggadress.

Lightboxdeco fokuserar i dag på två produkter, vilka är dessa?

För större chans att vinna:

– Följ Unga Föräldrar och Lightboxdeco på Facebook.

Tävlingen pågår till och med den 29/9. 

7 kommentarer på “Vinn en Lightbox!

  1. Anja Lennartsson skriver:

    Lightbox och Letter Board. Jag vill vinna för att med fina ord skapa en ännu härligare stämning hemma hos oss. Tror alla barnen/ungdomarna skulle älskaen. Vår sjuåring skulle klura och skriva nya ord och kanske t.o.m. meningar.

  2. Titti skarp skriver:

    svar Lightbox och Letter Board
    åh denna har min vänninna pratat om så vinner jag skulle jag överaska henne med denna till barnens rum
    hoppas på tur

  3. Malin Svensk Björck skriver:

    Lightbox och letterboard
    Skulle vilja ge denna till min systerson. Han skulle älska att få en sån här nu när han nyss börjat lära sig läsa och stava
    Följer på fb, Malin Svensk Björck

  4. Anna skriver:

    Svar: Lightbox och Letter Board.

    Jag har just köpt ett hus i behov av helrenovering. Till trendigare tapeter och annan färgskala kommer inte gamla dekorationer att passa på samma sätt. En Lightbox vore kul just i yngsta dotterns rum!

  5. Kristoffer Kåremar skriver:

    Lightbox och Letterboard som är svaret.
    Skulle vara perfekt som en julklapp till den populära julleken med tärningar man kör med hela vår släkt och vänner under december månad främst på julafton kväll 🙂
    Hoppas på vinst nu ifrån er 🙂
    Gillat och delat

  6. Hanna Maria skriver:

    Svar: Lightbox och Letterboard

    Lightbox har verkligen gjort succé,
    med sin unika och smarta idé.
    Lampa och konstverk i ett,
    en inredningsdetalj med alla rätt.
    Att få klura på meningar och ord,
    för såväl vuxna som barn är den som gjord.
    Skulle vilja ge den som en dop-gåva,
    en present som skulle älskas vill jag lova.
    Med barnets namn skulle den skina,
    skapad för oändliga kombinationer så fina.

  7. Titti skarp skriver:

    hej var hittar jag vinnaren på Lightbox, A5
    mvh Titti

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.